grzebin s klasa

Flagowe linia modeli Mercedesa oznaczona literą S od zawsze była pionierem w luksusowych rozwiązaniach. To właśnie klasa S jako pierwsza wprowadziła do samochodu osobowego silnik diesla oraz jako pierwszy samochód był wyposażony w system ABS.

Rafał Grzebin w mercedesie

W najnowszej odsłonie o oznaczeniu W223 znajdziemy takie nowinki jak skrętną tylną oś która zmniejszy średnice zawracania o 2 metry. Na pokładzie znajdziemy prawie 13 calowy wyświetlacz, nawet do 31 głośników, 10 rodzajów masażu. Wykonanie oraz materiały stoją jak zawsze na najwyższym poziomie.

Z zewnątrz króluje minimalizm, można wręcz pomylić nową Ske z innymi modelami Mercedesa. To co z pewnością wyróżnia ten model to jego rozmiar.

Rafał Grzebin mercedes

Jak przystało na tak nowatorski samochód, pod maską musiał znaleźć się silnik elektryczny! Producent chwali się że zasięg może sięgnąć nawet 700km. Oprócz tego w ofercie znajdziemy silniki benzynowe o ozcy 367 i 435KM oraz diesle o mocy 286 i 330 KM. W ofercie ma również pojawić się hybryda plug-in.

10 komentarzy “Mercedes klasy S bez tajemnic

  1. Jak to jest że nie można używać telefonu podczas jazdy bo nas rozprasza, ale można sobie włączyć masaż dla całego ciała… To już nas nie rozprasza?

    1. Widocznie tym na górze nie przeszkadza masaż podczas jazdy 😉 A tak zupełnie serio to podczas ‘masowania’ nadal możesz trzymać dwie ręce na kierownicy i skupić się na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *